Aktualności

Nowości technologiczne na stałe w naszej ofercie

25 czerwca 2021

W ostatnich latach Hydra rozszerzyła swoją ofertę usług budowlanych o kolejne nowoczesne rozwiązania instalacyjne pozwalające obniżyć koszty utrzymania domu i poprawiające komfort życia.

Fotowoltaika pozwala na obniżenie do minimum kosztów za zużywaną energię elektryczną. Jest to nie tylko moda, ale również ekologiczne rozwiązanie. W konsekwencji w latach 2019-2020 wykonaliśmy 450 instalacji o mocy łącznej 3600 kW.

Pompy ciepła „bezobsługowo” ogrzewają dom i pozwalają zamienić każdy kW dostarczonej energii elektrycznej w 3 do 4 kW energii cieplnej. Oferowane są różne metody dofinansowania tej formy ogrzewania. W następstwie znacznych dopłat i dofinansowań w ostatnich dwóch latach zamontowaliśmy 370 instalacji pomp ciepła wybranych producentów z różnymi „dolnymi” źródłami energii.

Połączenie instalacji fotowoltaiki i pomp ciepła powoduje praktycznie DARMOWE ogrzewanie domu!!

 

Rekuperatory ciepła z powietrza wentylacyjnego pozwalają zmniejszyć koszty ciepła zużytego na wentylację. W zaizolowanym domu koszty ciepła zużytego na wentylację stanowią do 40% całego zapotrzebowania. Rekuperatory dają komfort przebywania w domu dobrze „przewietrzonym”.

 

Stacje zmiękczające i uzdatniające wodę użytkową, które obniżają nadmiar wytrącanego kamienia kotłowego i osadów. Poza działaniem prozdrowotnym pozwalają na rzadsze czyszczenie wszystkich urządzeń sanitarnych. A w konsekwencji ułatwiają utrzymanie ich w czystości i znacznie obniżają zużycie środków chemicznych. Pozwala to zatem również chronić środowisko. Zamontowaliśmy setki takich stacji!

 

Mamy nadzieję, że Państwa dotychczasowe pozytywne doświadczenia z Hydrą, spowodują że w przypadku brania pod uwagę zainstalowania, któregoś z wyżej opisanych rozwiązań, zadzwonią Państwo do naszych Doradców w wybranych filiach naszej Firmy, celem umówienia się na osobistą rozmowę i wycenę inwestycji.

Dla Państwa, naszych Klientów przygotowaliśmy promocyjne ceny!
Oczywiście i w tym przypadku mają zastosowanie przepisy o preferencyjnej stawce 8% VAT!
Dodatkowo koszty poniesione na termomodernizację domu można odliczyć od podstawy opodatkowania!
Pomagamy wypełnić wnioski o dofinansowanie w ramach programu „Czyste powietrze” i „Mój prąd”

Hydra-Grupa SBS