Profesjonalnie wykonane usługi

Firma Hydra wykonuje usługi instalacyjne poprzez współpracę z profesjonalnymi, zaprzyjaźnionymi firmami instalatorskimi. Ilość wykonanych usług stale rośnie, w ostatnich 5 latach wykonaliśmy ich przeszło 5000. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podeście do każdego zlecenia wykonania usługi.

3 dekady doświadczenia

Już blisko trzydzieści lat staramy się dostarczać Państwu wysokiej jakości wyrobów branży sanitarnej. Satysfakcja naszych Klientów jest bowiem najsilniejszym motywatorem działania Hydry. To właśnie dbałość o Państwa zadowolenie z właściwie wybranego produktu i profesjonalnej obsługi pozwoliły nam rozwinąć firmę do dzisiejszych rozmiarów, być odpowiedzialnym sprzedawcą, rzetelnym partnerem w biznesie i stabilnym pracodawcą. Gdy Hydra stawiała pierwsze kroki na rynku branży sanitarnej zatrudniała zaledwie 2 osoby i mieściła się w 40-o metrowym budynku na przedmieściach Łasku. Dzisiaj posiadamy 7 oddziałów w Polsce centralno-zachodniej, zatrudniamy kilkadziesiąt osób i obsługujemy tysiące osób rocznie. Większość naszych Klientów powraca do nas na różnych etapach swojego życia, poleca naszą firmę znajomym i sąsiadom. Jest to dla nas największy wyraz zaufania, za który pięknie Państwu dziękujemy..

Tysiące produktów w ofercie

Oferujemy wachlarz produktów do instalacji wykonywanych w kilku technologiach, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Oferujemy produkty od najmniejszych uszczelek i drobnej armatury, które są montowane w Państwa kuchniach, po kilkusetkilowatowe piece i urządzenia wykorzystywane w kotłowniach. Wszystkie wyroby są jednak dla nas równie ważne i przy sprzedaży każdego z nich staramy się wykorzystywać naszą wiedzę i doświadczenie. Wiemy bowiem, że cieknący kran może popsuć rodzinne popołudnie równie skutecznie, jak nieodpowiednia temperatura w całym domu. Dokładamy więc wszelkich starań, aby żadna ze wspomnianych sytuacji nie zdarzyła się w Państwa domu. Gdyby jednak tak się stało, możecie Państwo zawsze liczyć na naszą pomoc.

Fachowe doradztwo

Codziennie, w naszych siedmiu oddziałach czeka na Państwa ponad 20-u doświadczonych doradców, gotowych służyć fachową poradą i pomocą w doborze odpowiedniego dla Państwa produktu spełniającego Państwa oczekiwania funkcjonalne, odpowiadającego Państwa smakom estetycznym i oferowanego w dostępnej cenie. Posiadając rozległą wiedzę z zakresu instalacji hydraulicznych, nasi sprzedawcy dbają o to, aby wybrane przez Państwa rozwiązania i systemy zapewniły wielowymiarowe bezpieczeństwo Waszego domu i jego Mieszkańców. Zawsze staramy się przedstawiać Państwu wszystkie aspekty danego rozwiązania – wskazywać nie tylko jego zalety, ale i wady, co pozwola Państwu unikać niespodzianek i czuć się pewnie we własnym domu.

Dobra cena

Szeroki wybór i dostępność produktów, to nie jedyne priorytety naszej działalności. Kolejnym z nich jest przystępna cena, którą staramy się zawsze Państwu oferować. Jest to możliwe, ponieważ jesteśmy członkiem założycielem grupy SBS – największej sieci branży sanitarnej w Polsce. Dzięki temu korzystamy z atrakcyjnych warunków zaopatrzenia.Sprzedajemy również produkty dwóch marek własnych (Delfin, Keller i Nanopanel) w których wyraża się nasza osobista dbałość o to, by sprzedawane przez nas rozwiązania łączyły w sobie dwie najistotniejsze cechy – dobrą jakość i przystępną cenę..

Hydra-Grupa SBS